ЯК ВИЗНАЧИТИ ЧИ Є У ВАС ГЛИСТИ?

4 4Проблемна шкіра
Паразити виділяють в кров господаря продукти своєї життєдіяльності, які є токсичними для людини. Це викликає появу різних висипань і свербежу шкіри.

Нервозність
Продукти метаболізму і токсичні речовини, що виробляються глистами, також дратують центральну нервову систему, що викликає у людини відчуття неспокою, тривоги і нервозності.

Запори
Глисти, завдяки своїй формі і великим розмірам, можуть фізично закривати жовчні протоки і просвіт кишечника, що призводить до запорів.

Алергія
Паразити можуть подразнювати, а іноді і пошкоджувати слизову оболонку кишечника, що підвищує ризик проникнення через неї великих неперетравлених молекул. Це може активізувати імунний відгук організму у вигляді підвищення кількості еозинофілів (клітин крові, які беруть активну участь в алергічних реакціях).

Біль в суглобах і м'язах
Паразити можуть переміщатися по організму людини в пошуках найзручніших для життя місць, наприклад, в суглобову рідину і в м'язи. Коли це відбувається, людина відчуває біль, який найчастіше вважають наслідком артриту (запалення суглобів). Але причиною може бути травмування тканин паразитами - або імунна реакція організму на їхню присутність.

Гази і здуття
Деякі паразити проживають у верхньому відділі тонкої кишки, де викликане ними запалення призводить до здуття і газів. Проблема може посилюватися при споживанні важкоперетравлюваних продуктів.