ЯК ЛІКУВАТИ ЗАСТУДУ У ДИТИНИ?

4 2Постільний режим.
Хворобу вірусну інфекцію не можна переносити на ногах, тому що так витрачаються сили, а організму вони явно знадобляться для того, щоб побороти її.

Багато пити.
Готуйте для дитини чай з малиною або лимоном, журавлинний морс або відвар шипшини - бабусині "вітамінні бобми". Таким чином організм позбавляється від токсинів, які є продуктом життєдіяльності вірусів і викликають погане самопочуття.

Провітрюйте кімнату.
Провітрювання обов'язково кілька разів на день, тому що хвора людина сама виділяє віруси, концентрація яких в повітрі стає високою і перешкоджає одужанню.

Слідкуйте за температурою тіла.
Дитина починає вередувати і стає млявою. Це перша ознака того, що у неї підвищилася температура. Але не збивайте температуру при застуді до тих пір, поки вона не переступила за 38 градусів. Тому що потрібно дати можливість імунній системі дитини самостійно поборотися з хворобою. Це абсолютно адекватна реакція організму, тим більше, що безліч вірусів гине при підвищенні температури.

Противірусні препарати.
Приймайте противірусні препарати та імуностимулятори тільки відповідно до рекомендацій лікаря.

Відтік вмісту з носа.
Промивайте дитині носові ходи розчином солі, який легко приготувати в домашніх умовах, або аерозолями з морської води, які можна придбати в аптеці. Не перестарайтеся з краплями з судинозвужувальним ефектом, тому що це може принести шкоду слизовій вашого малюка.

Харчування під час застуди.
Годуйте дитину тільки в тому випадку, якщо вона хоче їсти, а якщо ж ні - не варто йї змушувати. Давайте дитині часник і цибулю, оскільки в них містяться фітонциди, що володіють бактерицидними властивостями. Особливо дуже корисні при застуді, мед і лимон.