15 лютого 2017 р. за сприяння Міністерства охорони здоров'я України, Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, Інституту педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України відбувся навчальний семінар у форматі телемосту, присвячений актуальним проблемам в акушерстві та гінекології "Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги".

Телеміст пройшов відразу у чотирьох містах країни: Києві, Запоріжжі, Кривому Розі, Дніпрі.

Потапов Валентин Олександрович, професор, д.м.н., академік Академії наук вищ. школи України, завідувач кафедри акушерства і гінекології ДДМА, голова Дніпропетровського обласного відділення асоціації акушерів-гінекологів України, Президент клубу акушерів-гінекологів Дніпропетровської області, Голова Дніпропетровської обласної асоціації перинатології, Голова Дніпропетровської обласної асоціації лікарів-професіоналів України, прочитав доповідь під назвою «Комплексна терапія запальних захворювань органів малого таза", в якому обґрунтував діагностику і підходи до лікування даних захворювань.

У комплексній терапії ЗЗОМТ показана роль місцевої терапії та переваги препарату Тифлокс, Мератин Комбі і Мератин табл., а також окремо наголошено на важливості призначення препарату Лактовіт Форте.