14.02.2017 р. в містах Києві, Дніпрі, Запоріжжі, Кривому Розі в форматі телемосту пройшов14 02 17 10telemost науково-практичний семінар під назвою «Міждисциплінарний підхід до терапії внутрішніх хвороб», організований Групою компаній «МедЕксперт» під егідою Міністерства охорони здоров'я України в рамках національного циклу семінарів для лікарів-педіатрів, лікарів загальної практики - сімейної медицини, неонатологів, алергологів, гастроентерологів, кардіологів, інфекціоністів, співробітників профільних кафедр вищих навчальних медичних закладів та закладів післядипломної освіти.

Метою проекту було впровадження нормативно-правових актів з питань реформування системи охорони здоров'я, підвищення рівня професійної підготовки лікарів, які надають медичну допомогу дитячому населенню, забезпечення безперервної післядипломної освіти, впровадження передових теле-технологій для підвищення кваліфікації лікарів.

Юдіна Людмила Володимирівна, кандидат медичних наук, доцент кафедри торакальної хірургії та пульмонології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, прочитала доповідь про проблему ХОЗЛ, профілактику бактеріальних ускладнень і можливих патологій, пов'язаних з цими захворюваннями. У доповіді, також була продемонстрована ефективність бактеріальних лізатів (Респіброн) в профілактиці бактеріальних ускладнень в даній патології.

Кочуева Марина Миколаївна-д.мед.н., професор кафедри терапії та нефрології Харківської медичної академії післядипломної освіти, прочитала свою доповідь під назвою «Місце коксибів в практиці сімейного лікаря».

У своїй доповіді Марина Миколаївна розкрила тему основних причин болю в суглобах і м'язах у людей різних вікових категорій. А також, детально описала НПЗЗ Нестероїдні протизапальні препарати - є групою лікарських засобів, що мають знеболювальний, жарознижувальний і протизапальний ефекти, що зменшують біль, лихоманку і запалення, що представляють собою найбільш широко використовувану групу препаратів для лікування кістково-м'язових больових синдромів.

Марина Миколаївна показала переваги застосування лікарських форм для місцевого застосування при симптоматичному лікуванні суглобового та м'язового болю, а саме, показання до застосування та дію компонентів препаратів Денебол гель і Денебол таб.