23 лютого 2016 року в містах Києві, Львові, Луцьку, Рівному відбувся науково-практичний семінар у форматі телемосту для терапевтів, лікарів сімейної медицини під назвою 5 23 02 telemost 1"Міждисциплінарний підхід до терапії внутрішніх захворювань".

З доповіддю про лікування абдомінального болю в практиці сімейного лікаря виступила професор д.м.н. Кочуева Марина Миколаївна, в.о. зав. кафедрою терапії і нефрології ХМАПО.

Були висвітлені аспекти застосування спазмолітиків і пробіотиків при синдромі роздратованого кишечника та інших хронічних запальних захворюваннях шлунково-кишкового тракту.

Акцент зроблений не тільки на можливості відновлення нормальної мікрофлори кишечника за допомогою препарату Лактовіт форте, але і на можливості препарату щодо поліпшення власного імунного захисту організму.

Також прозвучала доповідь к.м.н. Людмили Володимирівни Юдіної, доцента кафедри фтизіатрії і пульмонології НМАПО імені П.Л. Шупика про клінічний випадок вирішення проблеми антибіотикорезистентності при негоспітальній пневмонії за допомогою препарату Сульбактомакс.

Аспекти вирішення проблеми детоксикації та гепатопротекції при захворюваннях печінки шляхом застосування препарату Орнітокс показав в своїй доповіді д.м.н. Дорофєєв Андрій Едуардович, професор кафедри внутрішньої медицини №1 НМУ ім. О.О. Богомольця.