24-25 березня 2016 року відбулася науково-практична конференція під назвою «Актуальні питання репродуктивної медицини» в м. Дніпропетровську.

В рамках конференції проводилась активна інформаційна робота з лікарями, обговорення, обмін думками і досвідом лікування. Були представлені стенди Мератин, Сульбактомакс, Лактовіт форте, а також матеріали для лікарів про переваги застосування нового препарату Тифлокс в гінекологічній практиці лікування запальних захворювань органів малого таза; для ефективної місцевої стартової терапії вагінальних інфекцій - Мератин комбі; актуалізувалася сучасна необхідність лікування і профілактики бактеріальних ускладнень в оперативній гінекології в умовах зростання антибіотикорезистентності - переваги призначення Сульбактомакс. Представлені матеріали по застосуванню Лактовіт форте в якості ефективної реабілітації за рахунок імуномодулюючої дії і відновлення нормальної мікрофлори кишечника і піхви.

С доповіддю «Рання діагностика і своєчасне лікування захворювань геніталій» виступила д.м.н, професор Ромащенко Оксана Василівна. У доповіді порушено питання впливу запальних захворювань геніталій на стан репродуктивного здоров'я пари, підходи до діагностики (з урахуванням українських та європейських протоколів).

Підкреслено роль основних патогенів в етіології (гонокок, хламідія, анаероби), і обов'язкове раннє застосування антибактеріальних препаратів, які впливають на основних збудників ЗЗОМТ. У доповіді представлений власний досвід застосування лікування запальних захворювань геніталій з обов'язковим дотриманням етапів терапії і включенням Мератин таблетки + Мератин комбі на 1 етапі стартової терапії при діагностиці або підозрі на можливість трихомонадної інфекції. На другому етапі таблетки Тифлокс (1 таблетка 2 рази - 10 днів) + Лактовіт форте, 3 етап реабілітація - Лактовіт форте. Для терапії ЗЗОМТ (за браком підозри на трихомоніаз) представлений досвід застосування Тифлокс в якості стартової терапії ЗЗОМТ в поєднанні з місцевим застосуванням Мератин комбі.