Компанія Mili Healthcare взяла участь в науково-практичній конференції в форматі телемосту «Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги», яка проходила 31 березня 2016 року в містах Києві, Дніпропетровську, Запоріжжі, Кривому Розі.

Були представлені доповіді по препаратам Лактовіт Форте, Мератин Комбі, Тифлокс.

На телемості з доповіддю на тему «Сучасні підходи в корекції мікрофлори піхви при неспецифічних запальних гінекологічних захворюваннях та зниженні їх рецидивів», виступила д.м.н., професор Резниченко Галина Іванівна. У доповіді обговорювалося питання взаємозв'язку порушень мікробіоценозу піхви та кишечника, роль імуномодулюючої дії препарату. Були представлені переваги застосування Лактовіт Форте у різних категорій пацієнтів, необхідні схеми лікування для досягнення максимального ефекту у відновленні біоценозу піхви і зниження рецидивування захворювання.

З доповіддю на тему «Стратегія ефективної терапії рецидивуючої вагінальної інфекції» виступив д.м.н. професор Потапов В.А. У доповіді було відзначено роль змішаної інфекції в патогенезі розвитку вагінітів і їх ускладнень ЗЗОМТ, обговорювалася стратегія терапії рецидивуючих вагінальних інфекцій і важливі переваги застосування Мератин Комбі.

Також було приділено велику увагу питанню етіології розвитку ЗЗОМТ: хламідії, гонококи, анаероби, а також принципам підбору антибактеріальної терапії, спрямованої на весь можливий спектр флори, що викликає ВЗОМТ. Підкреслені можливості препарату Тифлокс для ефективної етіопатогенетичної терапії запальних захворювань геніталій. Валентин Олександрович Потапов в доповіді навів результати проведеного ним клінічного дослідження застосування Тифлокс при лікуванні ЗЗОМТ.