07-08 квітня 2016 року в м. Києві на базі Національної медичної академії післядипломної освіти (НМАПО) ім. П. Л. Шупика за підтримки Міністерства охорони здоров'я (МОЗ) України, Національної академії медичних наук (НАМН) України, Науково-медичного консультативного гастроентерологічного центру МОЗ України та Київського товариства гастроентерологів відбувся науковий симпозіум з міжнародною участю «ХVІІІ Національна школа гастроентерологів та гепатологів України» .

В цьому році поділитися клінічним досвідом з українськими фахівцями і представити результати нових досліджень приїхали науковці з Австрії, Угорщини, Сербії, Чехії, Хорватії та Об'єднаних Арабських Еміратів.

Доповідь на тему «Функціональна диспепсія. Сучасний алгоритм терапії» за допомогою препарату Праймер була представлена завідуючої кафедрою внутрішньої та сімейної медицини Вінницького національного медичного університету, доктором медичних наук, професором Іриною Гордіївною Палій.

Також, в рамках симпозіуму, була вперше проведена конференція Академії здорового харчування, яка була присвячена профілактичному і лікувальному харчуванню, що є важливою складовою боротьби з епідемією неінфекційних хвороб.