Компанія Mili Healthcare (UK) взяла участь і виступила одним із спонсорів міжнародної5 7 travnya ukr pol xirurg dni 2 конференціі "Українсько-польські хірургічні дні", яка проходила в місті Львові з 05 по 07 травня 2016 року і зібрала хірургів з різних міст України і Польщі.

Конференція відбулася під патронатом Голови Асоціації хірургів України професора, д.м.н. Олександра Усенко та голови Товариства Польських хірургів професора, д.м.н. Яна Кулига.

Учасники конференції мали можливість відвідати різні сесії, майстер-класи провідних фахівців, тематичні лекції.

Під час проведення конференції 05 травня 2016 р в рамках діяльності EHS (Європейської Герніологічної Асоціації), пройшла 10-а Європейська герніологічна школа (майстер-клас) "Сучасні технології в хірургічному лікуванні великих і гігантських післяопераційних гриж" за участю наукового секретаря EHS, професора, д.м.н. Мацея Сметаньского (Польща) та президента Асоціації хірургів-герніологів України, професора д.м.н. Ярослава Фелештінського.

Учасники конференції могли більш детально ознайомитися з продукцією Компанії, отримати підбірку промоматеріалів і тематичні статті від Mili Healthcare (UK).