16-17 травня в м. Одесі пройшла Щорічна традиційна весняна конференція Українського наукового 16 17 16 lor odessa 1медичного товариства лікарів-оториноларингологів «Новітні технології в діагностиці та лікуванні запальних і алергічних захворювань ЛОР-органів».

Організаторами заходу виступили Міністерство охорони здоров'я України, Національна Академія медичних наук України, ДУ «Інститут отоларингології імені професора О. С. Коломійченка НАМН України», Департамент охорони здоров'я та соціального захисту населення Одеської обласної державної адміністрації, Одеський національний медичний університет і Українське наукове медичне товариство лікарів оториноларингологів.

В рамках конференції прозвучали доповіді, присвячені вітчизняним і міжнародним рекомендаціям з лікування захворювань ЛОР-органів.

Доктор медичних наук, заслужений лікар України, заступник керівника Центру алергічних захворювань верхніх дихальних шляхів і вуха ДУ «Інститут отоларингології ім. професора О. С. Коломійченка НАМН України» Гогунського Інна Володимирівна (м.Київ) висвітлила проблему алергічних ринітів в своїй доповіді на тему «Нові напрямки в діагностиці та лікуванні алергічних захворювань верхніх дихальних шляхів».

В рамках конференції була передбачена виставка лікарських препаратів, медичної техніки та виробів медичного обладнання, а також виставка-продаж медичної літератури, на якій компанія Mili Healthcare (UK) розмістила свій стенд де можна було ознайомитись з продукцією компанії, поспілкуватися з лікарями, а також отримати промо-матеріали .