24 травня 2016 року відбулася конференція в форматі телемосту, присвячена лончу продукту24 05 16 gelmintos 1 Ворміл Фіто під назвою «Сучасна фармакотерапія гельмінтозів і їх наслідків в практиці педіатра і лікаря загальної практики».

Конференція пройшла в таких містах: Києві, Дніпропетровську, Харкові, Одесі, Львові.
Даний захід проводився в стилі бренду Ворміл і Ворміл Фіто за підтримки Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.

У програмі телемосту прозвучали такі доповіді:

«У чому полягають актуальні підходи до лікування гельмінтозів»
- д.м.н., професор, завідувач кафедри медичної паразитології та тропічних захворювань, головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності паразитології Бодня Катерина Ігорівна.

«Як оцінити стан шлунково-кишкового тракту і знайти ефективні шляхи корекції його порушень при гельмінтозах?»
- д.м.н., професор, керівник відділення проблем харчування та соматичних захворюваннях дітей раннього віку ГУ ІПАГ АМН України, головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Дитяча гастроентерологія" Шадрін Олег Геннадійович.

«Чому важливо застосовувати засоби патогенетичного лікування гельмінтозів?»
- завідувач кафедри фітотерапії, гомеопатії та біоенергоінформаційної медицини ПВНЗ "Київський медичний університет УАНМ" Гарник Тетяна Петрівна.

Також в програмі Конференції було заслухано доповідь від розробників Вормілу Фіто - почесного гостя з Індії - доктора Чаухан Віджай Сінга.

Під час конференції були отримані відповіді на питання, що цікавлять і важливі питання від практикуючих лікарів про сучасне лікування гельмінтозів і їх наслідків від провідних фахівців у галузі педіатрії, гастроентерології, паразитології, фітотерапії.

Також на конференції були присутні лікарі, які не тільки знають наш новий препарат, але вже і призначають його.

Конференцію відвідали:

- Київ - 180 учасників;
- Дніпро - 130 учасників;
- Харків - 130 учасників;
- Одеса - 130 учасників;
- Львів - 140 учасників.

Дуже багато лікарів - учасників відзначили високу увагу до них з боку компанії Mili Healthcare, що, звичайно ж, нам всім не тільки приємно, але і почесно!