Куратор - Шадрін Олег Геннадійович.

ПРОВЕДЕННЯ НАВЧАЛЬНИХ СЕМІНАРІВ З ВПРОВАДЖЕННЯМ У МЕДИЧНУ ПРАКТИКУ
"ПРОТОКОЛІВ ДІАГНОСТИКИ І ЛІКУВАННЯ ЗАХВОРЮВАНЬ ОРГАНІВ ТРАВЛЕННЯ У ДІТЕЙ" 2016 р.

Сьогодні школи здоров'я стають дедалі популярнішими серед докторів.

Практикуючі лікарі-гастроентерологи, що володіють великим досвідом і знаннями розповідають колегам про захворювання органів травлення, починаючи від їх виникнення і закінчуючи лікуванням, організаційними моментами, куди слід звертатися, як харчуватися і т.д.

З 2016 року гастро-школи пройшли в таких містах:

29.11.2016 - Хмельницький;

28.11.2016 - Ужгород;

31.10.2016 - Луцьк;

10.10.2016 - Львів;

13.09.2016 - Полтава;

02.09.2016 - Київ;

08.09.2016 - Вінниця.

Шадрін Олег Геннадійович - доктор мед. наук, професор, керівник відділення проблем харчування та соматичних захворювань дітей раннього віку ДУ «ІПАГ НАМН України», головний позаштатний дитячий гастроентеролог МОЗ України,

виступив з доповіддю під назвою «Шляхи корекції порушення стану шлунково-кишкового тракту при гельмінтозах у дітей».

Олег Геннадійович акцентував увагу на великій поширеності глистових інвазій не тільки за кордоном, але і в Україні, заражені близько 13,5 млн. людей, при цьому виявляється тільки 2% інфікованих.

При цьому негативний результат аналізів у звичайній лабораторії не виключає наявність гельмінтозів.01 09 16 gastroshkolu В Україні найбільш поширеними є аскаридоз і ентеробіоз.

З метою ефективності дегельмінтизації необхідно використовувати Ворміл (альбендазол), а для усунення наслідків гельмінтозів і дегельмінтизації з першого дня прийому антигельмінтних препаратів слід використовувати Фіто комплекс Ворміл Фіто, який підтвердив свою ефективність і безпеку у дітей. При його застосуванні відзначено позитивну динаміку гастроінтестинальних порушень, зникнення болю в животі, метеоризму, порушень апетиту, диспепсія, поліпшення функцій гепатобіліарної системи, що було підтверджено клінічними дослідженнями.

З метою відновлення порушеної мікрофлори кишечника після проведеної дегельмінтизації слід застосувати Лактовіт Форте.