06 жовтня 2016 р. за сприяння Міністерства охорони здоров'я України, Національної медичної 06 10 16 ginekologi telemostакадемії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, Інституту педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України відбувся навчальний семінар в форматі телемосту, присвячений актуальним проблемам в акушерстві та гінекології "Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги".

Телеміст пройшов відразу в трьох містах країни: Києві, Вінниці, Житомирі.

C доповіддю на тему «Сучасна багатофункціональна відновлюча біотерапія» виступила д.м.н., професор, зав. кафедрою акушерства, гінекології та медицини плода НМАПО ім. П.Л. Шупика, заслужений лікар України Жук Світлана Іванівна.

Основну увагу професор Жук С.І. звернула на роль нормального мікробіоценозу піхви та наслідків його порушення у жінок під час вагітності та під час підготовки до неї: порушення імплантації, порушення виношування вагітності, післяпологові ускладнення.

Відзначила доведений взаємозв'язок порушення мікробіоценозу піхви і кишечника і необхідність його відновлення і підтримання за допомогою перорального комбінованого пробіотика Лактовіт Форте. Відмінною особливістю препарату Лактовіт Форте є наявність кислотостійких спор бактерій B. сoagulans, фолієвої кислоти і вітаміну В12.

Потапов Валентин Олександрович, професор, д.м.н., академік Академії наук вищ. школи України завідувач кафедри акушерства і гінекології ДДМА голова Дніпропетровського обласного відділення асоціації акушерів-гінекологів України Президент клубу акушерів-гінекологів Дніпропетровської області Голова Дніпропетровської обласної асоціації перинатології Голова Дніпропетровської обласної асоціації лікарів-професіоналів України, прочитав доповідь під назвою «Підходи до лікування рецидивуючих вагінітів і ( ВЗОМТ) запальних захворювань органів малого таза», в якому розповів про популярність у лікарів препаратів Мератин Комбі, Тифлокс, Мератин табл., в зв'язку з чим ці препарати включають в схеми лікування пацієнтів із запальними захворюваннями органів сечостатевої системи, тому що вони мають високу ефективність і результативність лікування.