8-9 листопада 2016 року в місті Львові пройшов Науковий симпозіум з міжнародною участю під8 9 11 16 Lvov 1 назвою "Сучасна педіатрія з позиції доказової медицини".

У заході взяли участь провідні вчені та фахівці з України та Польщі.

Були заслухані доповіді:

✓ "Сучасні підходи до профілактики та лікування рекурентних респіраторних захворювань у дітей і підлітків" - препарат Респіброн.

Доповідач - Няньковскій Сергій Леонідович - д.мед.н., професор, зав.каф. педіатрії Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького.

Були підняті актуальні питання профілактики респіраторних захворювань у часто хворіючих дітей і підлітків, продемонстровано ефективне застосування бактеріальних лізатів, одержаних механічним лізисом (препарат Респіброн), на прикладі Європейських досліджень і власного досвіду.

✓ "Стан шлунково-кишкового тракту і його корекція у дітей з гельмінтозами" - препарат Ворміл.

Доповідач - Шадрін Олег Геннадійович - д. мед. н., професор, зав. відділення проблем харчування та соматичних захворювань дітей раннього віку ДУ «ІПАГ НАМН України», Головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності «Дитяча гастроентерологія».

✓ "Сучасні погляди на мікробіом у дітей"- препарат Лактовіт.

Доповідач - Няньковская Олена Сергіївна - д.мед.н., доцент каф. педіатрії та неонатології ФПО Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького.

Метою заходу було підвищення освітнього рівня медичних працівників з питань діагностики та лікування захворювань, у дітей, розгляд основних положень лікувально-профілактичної дії для поліпшення якості надання медичної допомоги дітям України відповідно до сучасних міжнародних стандартів, формування основних завдань і наукових напрямків на найближчі роки.