09-10 листопада 2016 року в місті Дніпрі відбулася науково-практична конференція «Коморбідна патологія органів травлення в практиці сімейного лікаря».

Доповіді провідних вчених України були присвячені сучасним підходам до діагностики та лікування9 10 11 16 1 komorbidna patologiya поєднуваних захворювань внутрішніх органів. Лекції були спрямовані на сімейних лікарів, з акцентом на поєднання патології органів травлення з іншими хворобами, освітлена важлива роль лікаря загальної практики у веденні таких пацієнтів. Значна частина повідомлень була сформована на доказовій базі та результатах власних досліджень.

Височина Ірина Леонідівна-докт. мед. наук, професор, зав.кафедри сімейної медицини Дніпропетровської медичної академії МОЗ України, прочитала доповідь під назвою «Порушення мікроекології кишечника-можливості контролю і відновлення» і зробила висновок, що Лактовіт Форте є препаратом вибору для лікування і профілактики дисбіозу кишечника, тому що діє на всі ланки патогенезу, на відміну від інших пробіотиків:

• відновлює слизову оболонку кишечника;
• сприяє розвитку корисної мікрофлори кишечника.

Свою доповідь під назвою «Алгоритм лікування гельмінтозів і їх наслідків. Що нового?» прочитала Бодня Катерина Ігорівна-доктор мед. наук, професор, зав. кафедрою медичної паразитології і тропічних хвороб ХМАПО, головний паразитолог МОЗ України, заслужений діяч науки і техніки і детально пояснила алгоритм застосування препарату Ворміл і Ворміл Фіто.