11 листопада 2016 року в містах Києві, Одесі, Миколаєві, Херсоні під егідою Міністерства охорони здоров'я України в рамках національного циклу семінарів для лікарів-педіатрів, лікарів загальної практики - сімейної медицини та лікарів прикордонних спеціальностей, в форматі телемосту пройшов науково-практичний семінар «Проблемні питання педіатрії в практичній медицині».

Загальна кількість учасників семінару в чотирьох містах склала 520 фахівців:11 noyabrya 16 kiev 1 kiev
М. Київ - 121
М. Одеса - 149
М. Миколаїв - 129
М. Херсон – 121

Метою проекту було впровадження нормативно-правових актів з питань реформування системи охорони здоров'я, підвищення рівня професійної підготовки лікарів, які надають медичну допомогу дитячому населенню, забезпечення безперервної післядипломної освіти, впровадження передових теле-технологій для підвищення кваліфікації лікарів.

Зі своєю доповіддю на тему «Лікування рекурентних інфекцій у дітей та дорослих» і застосування препарату Респіброн, виступила Бекетова Галина Володимирівна-доктор мед. наук, професор, зав. кафедрою дитячих і підліткових захворювань НМАПО ім. П.Л. Шупика, головний позаштатний педіатр МОЗ України.

У своїй доповіді, Галина Володимирівна підкреслила, що основні завдання лікаря первинної ланки щодо профілактики хронічних респіраторних захворювань полягають в лікуванні рецидивуючих захворювань органів дихання.

Також з доповіддю на тему «Шляхи корекції порушень стану шлунково-кишкового тракту при гельмінтозах у дітей» виступив Шадрін Олег Геннадійович-доктор мед. наук, професор, керівник відділення проблем харчування та соматичних захворювань дітей раннього віку ДУ «ІПАГ НАМН України», головний позаштатний дитячий гастроентеролог МОЗ України.

Олег Геннадійович акцентував увагу на антигельмінтній терапії і симптоматичній терапії, тому що гельмінтози це не тільки наявність збудників в організмі дитини але і наявність наслідків, які вони викликають, а також ознайомив присутніх з препаратом Ворміл і Ворміл Фіто, які найбільш ефективні при лікуванні гельмінтозів у пацієнтів різних вікових груп.

Доповідь під назвою "Сучасні підходи до лікування гострих респіраторних захворювань у дітей" прочитала Мозгова Галин Петрівна, доктор мед. наук., професор кафедри дитячих і підліткових захворювань НМАПО імені П.Л. Шупика. У своїй доповіді Галина Петрівна показала значимість препарату Мілістан при лікуванні даних захворювань.