30-31 березня 2017 року в місті Києві в залах «Президент Готелю» відбувся національний конгрес під назвою «Людина і Ліки».

30 31 03 2017 4 chilУ роботі Конгресу взяли участь близько 1200 провідних фахівців в області медицини з України та Європи.

Прозвучали доповіді в яких був описаний позитивний досвід використання препаратів компанії Mili Healthcare (UK).

Доповідь містила статистику, теоретичну і практичну частину. Була детально описана проблема, наслідки та шляхи вирішення.

Доповідь під назвою «Можливості корекції дефіциту заліза і порушення мікробіоценозу кишечника у дітей» на прикладі препарату Лактовіт Форте, прочитала Квашніна Людмила Вікторівна-доктор медичних наук,30 31 03 2017 2 chil професор, керівник відділення проблем здорової дитини та преморбідних станів ДУ "ІПАГ НАМН України», професор кафедри дитячих і підліткових хвороб НМАПО ім.П.Л.Шупика МОЗ України, головний педіатр м.Києва.

«Застосування системних деконгестантів в комплексному лікуванні алергічних ринітів» - препарат Мілістан і Милі Носик, прочитала Інна Володимирівна Гогунська-учений в області отоларингології, алергології, доктор медичних наук, заслужений лікар України, заступник керівника Центру алергічних захворювань верхніх дихальних шляхів і вуха ДУ «Інститут отоларингології ім. проф. О. С. Коломійченка НАМН України».

«Підвищення ефективності лікування больового синдрому у пацієнтів з хронічними захворюваннями суглобів і хребта» та застосування препарату Денебол прочитав Макогончук Андрій Вікторович, к.м.н., доцент кафедри травматології та ортопедії Вінницького національного медичного університету ім. Н.І. Пирогова.

«Профілактика та лікування бактеріальних ускладнень при БА у дітей» за допомогою препарату Респіброн прочитала Уманець Тетяна Рудольфівна-д.м.н., професор, провідний науковий співробітник відділення проблем алергії та імунореабілітації дітей НДІ ПАГ НАМН України, головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності «Дитяча алергологія».

Свою доповідь під назвою «Алгоритми лікування гельмінтозів і їх наслідків. Що нового?» прочитала Бодня Катерина Ігорівна-доктор мед. наук, професор, зав. кафедрою медичної паразитології і тропічних хвороб ХМАПО, заслужений діяч науки і техніки. І детально пояснила алгоритм застосування препарату Ворміл і Ворміл Фіто.