У 2017 році компанія Mili Healthcare (UK) взяла участь в науково-медичних заходах для лікарів05 04 17 1 zdoro shen акушер-гінекологів, які пройшли у вигляді майстер класів.

Майстер-клас - одна з найефективніших форм навчання і отримання нових знань, це, свого роду курси підвищення кваліфікації, для тих, хто вже є успішним фахівцем, але хотів би познайомитися з новими технологіями та методиками.

05 квітня 2017 р. такий майстер-клас в форматі телемосту пройшов в таких містах як Одеса, Миколаїв, Херсон.

Голота Людмила Григорівна - доцент кафедри фармакології, канд. мед. наук Національного медичного університету ім. А.А. Богомольця прочитала доповідь під назвою «Запальні захворювання геніталій в амбулаторній практиці лікаря акушер-гінеколога».

Людмилою Григорівною були висвітлені питання сучасної етіології ВЗОМТ, роль мікст інфекції, підходи до діагностики і принципи вибору терапії, обгрунтовані переваги і досвід застосування препарату Тифлокс, як ефективного препарату, який покриває весь спектр можливих збудників ЗЗОМТ, що забезпечує до 95% ефективність лікування даної патології .

Тифлокс показаний для лікування змішаних інфекцій, викликаних збудниками (мікроорганізмами і найпростішими), чутливими до компонентів препарату:

• сечостатевої системи: гострий і хронічний пієлонефрит, простатит, цистит, епідидиміт, хірургічні інфекції, ускладнені або рецидивуючі інфекції сечових шляхів;

• захворювань, що передаються статевим шляхом, спричинених стійкими до пеніциліну гонококами, хламідіями, трихомонадами і іншими мікроорганізмами;

• інфекцій органів малого таза;

• інших інфекційних захворювань, таких як черевний тиф, сальмонельоз, шигельоз, інфекції органів черевної порожнини і жовчних шляхів, а також амебіаз - амебна дизентерія, позакишкові форми, особливо амебний абсцес печінки, лямбліоз;

• для профілактики інфекційних ускладнень у хворих з імунодефіцитом або у хворих на нейтропенію;

• передопераційна профілактика або післяопераційне лікування хірургічних інфекцій, особливо в гастроентерології.