20 квітня 2017 року в містах Києві, Вінниці, Житомирі пройшов науково-практичний семінар в форматі телемосту під назвою «Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної20 04 2017 1 zdorov zhen 21 st допомоги».

Цільова аудиторія НПК: лікарі-акушери-гінекологи, неонатологи, лікарі загальної практики-сімейної медицини, співробітники профільних кафедр вищих навчальних медичних закладів.

Компанія Mili Healthcare (UK) прийняла стендову участь в даному заході.

Біля стенду можна було отримати консультацію з питань, які цікавлять у медичних представників компанії, а також отримати промоційні матеріали.

Геник Наталія Іванівна, професор, доктор мед. наук, зав. кафедрою акушерства і гінекології імені професора І.Д. Ланового, Івано-Франківського національного медичного університету, ознайомила присутніх з доповіддю під назвою «Роль і місце пробіотиків в акушерській та гінекологічній практиці».

Наталія Іванівна детально зупинилася на значенні та ролі мікроценозу піхви і способів її корекції препаратом Лактовіт Форте. Були продемонстровані промослайди і рекламний ролик.