27 квітня 2017 року в містах Києві, Дніпрі, Запоріжжі та Кривому Розі пройшов науково-практичний семінар в форматі телемосту для педіатрів під назвою «Здоров'я дитини в сучасному27 04 17 1 zdorove rebenka світі».

Телеміст пройшов в он-лайн режимі, медики різних регіонів мали можливість не тільки прослухати лекції провідних фахівців, а й задати питання, висловити свою думку, прийняти участь в наукових дискусіях. Захід відвідало 120 докторів.

Інна Володимирівна Гогунська-учений в області отоларингології, алергології, доктор медичних наук, заслужений лікар України, заступник керівника Центру алергічних захворювань верхніх дихальних шляхів і вуха ДУ «Інститут отоларингології ім. проф. О. С. Коломійченка НАМН України» прочитала доповідь під назвою «Застосування системних деконгестантів в лікуванні алергічних ринітів» на прикладі препарату Мілі Носік.

Інна Володимирівна зазначила, що основною метою терапії алергічних захворювань є:

• контроль над симптоматикою - відсутність впливу симптомів на працездатність і навчання;
• профілактика можливих ускладнень;
• профілактика БА;
• максимальне усунення можливих побічних реакцій терапії.

Більш детально на сайті http://milistan.com.ua/ru

Бекетова Галина Володимирівна-доктор мед. наук, професор, зав. кафедрою дитячих і підліткових захворювань НМАПО ім. П.Л. Шупика, головний позаштатний педіатр МОЗ України27 04 17 2 zdorove rebenka виступила з доповіддю під назвою «Інноваційні підходи до лікування гострих респіраторних інфекцій та їх ускладнень у дітей і підлітків» на прикладі препарату Респіброн.

Респіброн рекомендований як профілактичний засіб дітям з частими гострими респіраторними захворюваннями і хронічними обструктивними захворюваннями легень.

Респіброн застосовують в комплексній терапії інфекцій, викликаних мікроорганізмами, резистентними до антибіотикотерапії, а також ускладнень, що розвилися на тлі бактеріальних або вірусних інфекційних захворювань.

Більш детально на сайті http://respibron.ua/ru/

Доповідь під назвою «Можливості корекції дефіциту заліза і порушення мікробіоценозу кишечника у дітей» на прикладі препарату Лактовіт Форте, прочитала Квашніна Людмила Вікторівна, доктор медичних наук, професор, керівник відділення проблем здорової дитини та преморбідних станів ДУ "ІПАГ НАМН України», професор кафедри дитячих і підліткових хвороб НМАПО ім. П.Л.Шупика МОЗ України, головний педіатр м.Києва.

Згідно з дослідженнями, дефіцит заліза і порушення мікробіоценозу кишечника є актуальними проблемами охорони здоров'я в силу своєї високої поширеності та негативних наслідків як для27 04 17 3 zdorove rebenka дитячого, так і для дорослого населення.

До залізодефіцитних станів відносять залізодефіцитні анемії (ЗДА) і латентний дефіцит заліза. За даними експертів ВООЗ, дефіцит заліза займає перше місце серед 38 найбільш поширених захворювань людини.

Було проведено наукове дослідження, основною метою якого було вивчення безпеки та ефективності комплексної терапії, до складу якої входять препарати заліза і препарат Лактовіт Форте, при лікуванні ЗДА у дітей з порушенням мікробіоценозу.

За результатами дослідження видно, що Лактовіт Форте не тільки активно коригує стан мікробіоценозу кишечника зі зменшенням частки патогенної і умовно-патогенної мікрофлори, а й стимулює розвиток локальних імунних факторів, формуючи таким чином неспецифічну резистентність організму, яка здатна забезпечити довгостроковий захист від патогенної флори.

Лактовіт Форте представлений комбінацією спор Bacillus coagulans (120 млн), 1,5 мг фолієвої кислоти і 15 мкг ціанокобаламіну, які проявляють протеолітичну, липолітичну і β-галактозидазну дію, що покращує травлення і засвоєння поживних речовин. Фолієва кислота і ціанокобаламін беруть участь в синтезі нуклеїнових кислот і кровотворенні.

Також до складу препарату входять вітаміни В9 і В12 (відповідно 1,5 мг і 15 мкг) відповідають приблизно 2-5-кратній добовій потребі людини в цих вітамінах, даний препарат найбільш обгрунтований при патологічних станах і гіповітамінозах, а ці дози стандартні і безпечні при прийомі всередину.

Застосування препарату Лактовіт Форте в комплексному лікуванні дітей з залізодефіцитною анемією і порушенням мікробіоценозу кишечника дозволяє не тільки нормалізувати показники червоної крові і досягти еубіоза, але і підвищити як гуморальний, так і клітинний імунітет.

Відсутність будь-яких алергічних явищ або токсичної дії препарату Лактовіт Форте дозволяє віднести його до групи високотолерантних фармакотерапевтичних засобів з пробіотичними, гемопоетичними і іммуностимулюючими властивостями.

Більш детально на сайті http://lactovit-forte.com.ua/