17.05.2017 р. відбувся телеміст під назвою «Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги» в містах Києві, Кропивницькому, Черкасах, Чернігові.

Компанія Mili Healthcare (UK) прийняла стендову участь у даному заході з препаратами - Тифлокс, Мератин комбі, Мератин таблетки, Лактовіт форте.

Були представлені доповіді з включенням досвіду застосування і переваг препаратів Мератин комбі, Тифлокс, Лактовіт форте.

Пирогова Віра Іванівна, авторитетний опініон лідер, професор, завідувач кафедри акушерства, гінекології та перинатології факультету післядипломної освіти (ФДПО), м. Львів представила доповіді: "Запальні захворювання геніталій в амбулаторній практиці лікаря гінеколога" і "Роль і місце пробіотиків в акушерсько-гінекологічній практиці".

У своїй доповіді Віра Іванівна висвітлила важливі моменти ВЗОМТ:
• Висока частота виникнення запальних захворювань органів малого таза (ЗЗОМТ) - 60-65% в структурі гінекологічної патології.

• Етіологія ЗЗОМТ: переважають ІПСШ (інфекції, що передаються статевим шляхом); у 1/3 пацієнток з ЗЗОМТ з цервікального каналу не вдається виділити ніяких м/о; в 65% випадків з верхніх відділів жіночої статевої системи висівається ГР- та анаеробна флора; Сhlamidia trachomatis займає 1 місце серед ІПСШ, це один з основних етіологічних чинників ВЗОМТ у підлітків і молодих жінок, у 75-85% інфікованих жінок і 50% чоловіків безсимптомний перебіг, що збільшує зростання хронічних ЗЗОМТ.

• Особливості перебігу ВЗОМТ на сучасному етапі: малосимптомний і безсимптомний перебіг, висока частота рецидивів, тривала персистенція інфекції, зниження імунологічної резистентності; мікст інфекція (вірусно бактеріальна, бактероїди, анаероби).

• Проблеми діагностики ЗЗОМТ і діагностичні критерії.

• Ускладнення ВЗОМТ: безпліддя, позаматкова вагітність, хронічна тазовий біль, ускладнення вагітності, захворювання плода та новонародженого.

• Підходи до лікування: Антибактеріальна терапія повинна забезпечувати елімінацію максимально широкого спектра можливих збудників (хламідії, гонококи, мікоплазми, Гр, Гр + аероби, анаероби; оптимальний вибір - комбінована антибіотикотерапія: бажано одночасне використання меншої кількості препаратів з великим інтервалом; препарати повинні створювати високі концентрації в тканинах репродуктивних органів.

• Підходи до лікування ЗЗОМТ - комбінована терапія.

У комплексній терапії комплексний препарат Тифлокс показав високу ефективність лікування, т.к .: це раціональне поєднання двох компонентів, які об'єднують виражену антипротозойну і антибактеріальну дію; діє проти Гр +, Гр-бактерій, анаеробів і протозойної інфекції, всередині клітинних патогенів, включаючи Сhlamidia trachomatis; проникає глибоко в тканини для повної ерадикації патогенів; ефективний відносно мікроорганізмів резистентних до ципрофлоксацину, метронідазолу.

У доповіді Віра Іванівна Пирогова продемонструвала результати лікування представленої комбінації з включенням Тифлокс, Мератин комбі і Лактовіт форте. Ефективність лікування ЗЗОМТ до 92-92-95%.