25 травня 2017 року відбувся телеміст «Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги» в містах Києві, Тернополі, Хмельницькому.25 05 17 2 ginekologi

Компанія Mili Healthcare (UK) представила стенди Тифлокс, Мератин комбі, Мератин таблетки, Лактовіт форте, Денебол.

Були представлені доповіді з включенням досвіду застосування і переваг препаратів Мератин комбі, Тифлокс, Лактовіт форте і Денебол таблетки.

Доповіді з включення проблематики ВЗОМТ в Україні, підходах до терапії представила Віра Іванівна Пирогова, авторитетний опініон лідер, професор, завідувач кафедри акушерства, гінекології та перинатології факультету післядипломної освіти (ФДПО), м. Львів

Вона наголосила на необхідності емпіричної комплексної терапії. Представила переваги і ефективність терапії ЗЗОМТ з включенням препаратів Тифлоксу, Мератин комбі, Лактовіт форте.

Окремо в доповіді була піднята роль біоценозу кишечника і піхви у жінок, а також переваги Лактовіт форте - унікального лікарського пробіотика з вітамінами В9 і В12 для відновлення власної флори у жінок, що сприяє не тільки поліпшенню самопочуття, а й профілактики рецидивів ВЗОМТ, поліпшенню репродуктивного прогнозу.