26 травня 2017 року в містах Києві, Івано-Франківську, Ужгороді пройшов науково-практичний семінар в форматі телемосту для педіатрів під назвою «Здоров'я дитини в сучасному світі».
Телеміст пройшов в он-лайн режимі, медики різних регіонів мали можливість не тільки прослухати лекції провідних фахівців, а й задати питання, що цікавлять, висловити свою думку, прийняти участь в наукових дискусіях.
Захід відвідало понад 50 докторів дитячої практики.
На телемості прозвучала доповідь під назвою «Використання деконгестантів в лікуванні алергічних ринітів». Його автор - Гогунська Інна Володимирівна, вчений в області отоларингології, алергології, доктор медичних наук, заслужений лікар України, заступник керівника Центру алергічних захворювань верхніх дихальних шляхів і вуха ДУ «Інститут отоларингології ім. проф. О. Й. Коломійченка НАМН України» детально зупинилася на проблемах використання місцевих деконгестантів, а також розповіла про унікальність прийому препарату Мілі Носік.
Мілі Носик - комплексний препарат. Крім фенілефрину, перорального (системного) деконгестанта, до складу препарату входить блокатор Н1-рецепторів хлорфенірамін малеат, що володіє протиалергійною дією, який має потужний вплив на симптоми риніту, усуває набряк слизової оболонки порожнини носа, значно зменшує чхання, відчуття печіння в порожнині носа, ринорею.
Застосування пероральних крапель Мілі Носик швидко і надовго усуває закладеність носа. Крім того, пероральний шлях введення препарату виключає подразнення слизової оболонки носа, що дуже важливо, коли слизова носа пошкоджена (сильний нежить, носові кровотечі).
Більш детально на сайті http://milistan.com.ua/ru
Бекетова Галина Володимирівна - доктор мед. наук, професор, зав. кафедрою дитячих і підліткових захворювань НМАПО ім. П.Л. Шупика, головний позаштатний педіатр МОЗ України виступила з доповіддю під назвою «Інноваційні підходи до лікування гострих респіраторних інфекцій та їх ускладнень у дітей і підлітків» на прикладі препарату Респіброн.
Респіброн рекомендований як профілактичний засіб дітям з частими гострими респіраторними захворюваннями і хронічними обструктивними захворюваннями легень.
Респіброн застосовують в комплексній терапії інфекцій, викликаних мікроорганізмами, резистентними до антибіотикотерапії, а також ускладнень, що розвилися на тлі бактеріальних або вірусних інфекційних захворювань.
Більш детально на сайті http://respibron.ua/ru/
В рамках телемосту відбувся виступ Квашніної Людмили Вікторівни, доктора медичних наук, професора, керівника відділення проблем здорової дитини та преморбідних станів ДУ "ІПАГ НАМН України», професора кафедри дитячих і підліткових хвороб НМАПО ім. П.Л.Шупика МОЗ України, головного педіатра м .Київ.
Людмила Вікторівна, прочитала доповідь під назвою «Можливості корекції дефіциту заліза і порушення мікробіоценозу кишечника у дітей». Доповідь містила інформацію про переваги використання препарату Лактовіт Форте в педіатричній практиці, також доповідь містила чимало практичних нюансів, які зацікавили лікарів.
На підставі проведених досліджень можна зробити висновок:
• У дітей молодшого шкільного віку в період реконвалесценції після гострого гастроентероколіту розвивається дисбіоз кишечника, що негативно впливає на імунорезистентність дитини, що слід розглядати як процес дезадаптації не тільки органів травлення, але і всього організму в цілому.
• Для корекції девіації мікробного пейзажу у дітей, які перенесли гастроентероколіт зі зниженням імунорезистентності, доцільно використовувати пробіотики спороутворюючого типу (препарат Лактовіт Форте, що містить, крім Lactic Acid Bacillus (Bacillus coagulans/Lactobacillus sporogenes), вітамін (В12, а також фолієву кислоту)).
• Препарат Лактовіт Форте не викликає побічних реакцій, добре переноситься дітьми і відноситься до високотолерантних препаратів, що застосовуються в педіатрії.
Більш детально на сайті http://lactovit-forte.com.ua/