За підтримки Національної академії медичних наук України, Міністерства охорони здоров'я України, Державної установи «Інституту урології НАМН», Асоціації урологів України, Aссоціаціі сексологів і андрологів України, Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика МОЗ 15 17 07 17 14 kongress urologovУкраїни 15-17 червня 2017 р., в Торгово-промисловій палаті України, м. Київ відбувся Конгрес Асоціації урологів України.

У роботі з'їзду взяли участь провідні європейські та українські фахівці.

Компанія Mili Healtcare прийняла стендову участь в Конгресі, а також була представлена доповідь на тему: «Запальні захворювання геніталій у поєднанні з інфекціями нижніх сечових шляхів у жінок репродуктивного віку», який прочитала Ромащенко Оксана Василівна, доктор медичних наук, професор, акушер-гінеколог, головний науковий співробітник відділу, віце-президент Української асоціації сексопатологів і андрологів, член Європейської асоціації урологів, Європейській асоціації акушерів-гінекологів, Европейського товариства сексуальної медицини.

У доповіді була представлена статистика зустрічаємості гострого циститу у жінок репродуктивного віку, проблема і причини рецидивування; взаємозв'язок гострого і рецидивуючого циститу у жінок з запальними захворюваннями органів малого тазу.

Підходи до діагностики та лікування інфекцій сечової системи у жінок. Обґрунтовано переваги призначення комбінованого препарату Тифлокс в терапії даної патології (ефективний для емпіричної терапії, охоплює спектр можливих урогенітальних збудників, проникає в тканини, добре переноситься, комплаенс пацієнтами).

У доповіді обґрунтована роль порушень мікробіоценозу слизових сечової та статевої системи у виникненні рецидивів і представлені переваги лікарського пробіотика Лактовіт форте у відновленні біоценозу урогенітального тракту, що сприяє профілактиці рецидивування інфекцій сечової системи.