У 2017 році компанія Mili Healthcare (UK) взяла участь в науково-медичних заходах для лікарів 28 03 2017 3 zdorov zhen 21 stакушер-гінекологів, які пройшли у вигляді майстер класів. Це новий формат проведення, учасники могли не тільки слухати лекції, клінічні випадки, але й дискутувати, ділитися досвідом з провідними українськими фахівцями в цій галузі.

Перший такий майстер клас відбувся в місті Івано-Франківськ 28 березня 2017 р. були присутні близько 200 лікарів гінекологів з областей Західної України.

Спікери майстер-класу - завідувач кафедри акушерства, гінекології та перинатології факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького - Пирогова Віра Іванівна і

Голота Людмила Григорівна - доцент кафедри фармакології, канд. мед. наук Національного медичного університету ім. А.А. Богомольця

прочитали доповідь під назвою «Запальні захворювання геніталій в амбулаторній практиці лікаря акушер - гінеколога».

Ними були висвітлені питання сучасної етіології ВЗОМТ, роль мікст інфекції, підходи до діагностики і принципи вибору терапії, обгрунтовані переваги і досвід застосування препарату Тифлокс, як ефективного препарату, який покриває весь спектр можливих збудників ЗЗОМТ, що забезпечує до 95% ефективності лікування даної патології.

В рамках майстер класу детально висвітлені питання больового синдрому в гінекології і перевага застосування Денебол.