28-29.09.17 р. в місті Києві в «Українському домі» пройшов VI З'їзд Української гастроентерологічної Асоціації.

На з'їзді виступали відомі зарубіжні колеги:

Chris Mulder - професор, керівник відділення гастроентерології та гепатололгіі VU Університетського медичного центру (Амстердам, Нідерланди),

спеціалізація: діагностика та лікування хворих на целіакію, захворюванням тонкої кишки, запальними захворюваннями кишечника, колоректальний рак, вивчення питань спадкових онкологічних захворювань,

прочитав доповідь під назвою «Джерела і стандарти безперервного утворення в гастроінтестинальній ендоскопії».

Thomas Rösch - професор, керівник відділення ендоскопії клініки Eppendorf (Гамбург), президент конгресу EndoClubNord, головний редактор журналу Endoscopy (друкований орган європейського суспільства гастроінтестинальної ендоскопії ESGE),

спеціалізація: інтервенційна ендоскопія,

виступив з доповіддю «Взаємодія інтервенційного ендоскопіста з колегами. Коли Вам потрібен мультидисциплінарний підхід».

Від компанії Mili Healthcare прозвучали доповіді:

Ткача Сергія Михайловича, доктора медичних наук, професора, члена Правління Української гастроентерологічної асоціації, дійсного члена Американської гастроентерологічної асоціації, Європейського панкреатологічного клубу,

в своїй доповіді «Трансплантація фекальної мікробіоти: показання, техніка проведення, власний досвід» показано місце Лактовіт Форте як основного пробіотика для консервативної корекції кишкової мікробіоти, вказані основні переваги Лактовіт Форте перед іншими пробіотиками.

Також прочитала доповідь Бодня Катерина Ігорівна, доктор медичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки, завідувач кафедри медичної паразитології та тропічних хвороб ХМАПО, декан, головний позаштатний паразитолог Міністерства охорони здоров'я України, в доповіді була піднята проблема значення кишкової мікробіоти для здоров'я людини, також проблема факторів, що впливає на її стан, особлива роль негативного впливу гельмінтів на здоров'я макроорганізму в цілому.

Крім цього, Катерина Ігорівна звернула увагу на сучасні підходи в лікуванні гельмінтозів і вказала на необхідність активного застосування з метою дегельмінтизації альбендазола - Вормілу - самого випробуваного засобу з доведеною ефективністю і безпекою.

Також, професор Бодня К.І. акцентувала увагу слухачів на важливості комплексного підходу у відновленні організму пацієнта при гельмінтозах і після дегельмінтизації, вона рекомендувала з цією метою застосовувати фітокомплекс Ворміл Фіто, який значно підвищував ефективність дегельмінтизації найбільш частих гельмінтозів: аскаридозу і ентеробіозу, особливо у віддаленому періоді спостереження, а також, поліпшував адаптаційно-компенсаторні можливості людини.

Катерина Ігорівна розкрила основні механізми ефективної дії Вормілу Фіто, представила результати проведеного дослідження по ефективності застосування рослинного продукту в своїй клініці і звернула увагу слухачів на алгоритм рекомендації Вормілу і Вормілу Фіто.