21 листопада 2017 р. пройшов майстер-клас по акушерству та гінекології під назвою «Здоров'я жінки в 21 ст.». Майстер-клас пройшов у форматі Телемосту в режимі реального часу.

Зв'язок вівся між містами Дніпро і Запоріжжя.

Завдяки телемосту в майстер-класі змогли взяти участь: гінекологи, акушери, перинатологі, онкогінекологи, фахівці, що працюють в області репродуктивних технологій, а також лікарі прикордонних спеціальностей.

Участь в подібних майстер-класах дозволяє нашим фахівцям побачити нові методики і поділитися досвідом зі своїми колегами.

З доповіддю «Лікування рецидивуючих вагінальних інфекцій» за допомогою препарату Мератин Комбі компанії Mili Healthcare виступив Потапов Валентин Олександрович, професор, д.м.н., академік Академії наук вищої школи України, завідувач кафедри акушерства та гінекології ДДМА, голова Дніпропетровського обласного відділення асоціації акушерів -гінекологів України, Президент клубу акушерів-гінекологів Дніпропетровської області, Голова Дніпропетровської обласної асоціації перинатології, Голова Дніпропетровської обласної асоціації лікарів-професіоналів України.

У зв'язку з вираженою тенденцією до поширення вагінальних інфекцій і схильністю даної21 11 17 2 zdorov shen патології до хронізації, тобто до розвитку хронічних інфекцій, особливої важливості набуває проблема їх лікування, при цьому особливу складність представляє лікування рецидивуючого процесу.

Мератин Комбі - місцевий протимікробний антибактеріальний засіб активне проти всіх можливих збудників: гонококи, стафілококи, стрептококи, кишкова паличка, анаероби, хламідії, трихомонади в т.ч. і проти Сandida.

Також застосування препарату показано з профілактичною метою перед хірургічним лікуванням гінекологічних захворювань.

• Попередження акушерських інфекційних ускладнень - це, перш за все, медикаментозна корекція і підтримання нормального біоценозу піхви і альтернативи цьому доступному і найбільш ефективному шляху профілактики немає.

Тільки такий комплексний підхід до даної проблеми дозволить підвищити ефективність лікування рецидивуючих вагінальних інфекцій.