24 жовтня 2017 року в місті Хмельницькому пройшов майстер-клас по акушерству та гінекології під назвою «Здоров'я жінки в 21 ст.»

Завдяки майстер-класу лікарі, що працюють в області репродуктивних технологій, гінекологи, акушери, перинатологі, онкогінекологи, а також лікарі прикордонних спеціальностей змогли підвищити свою кваліфікацію отримавши нову інформацію про методи лікування і про препарати, змогли обмінятися досвідом з колегами, попрактикуватися в освоєнні інноваційних методик роботи.

Цей навчальний захід сприяв впровадженню в практику сучасних технологій і методів лікування рецидивуючих вагінальних інфекцій на прикладі препарату Мератин Комбі, який представлений на українському ринку компанією Mili Healthcare.

З доповіддю «Лікування рецидивуючих вагінальних інфекцій» виступив Потапов Валентин Олександрович, професор, д.м.н., академік Академії наук вищої школи України, завідувач кафедри акушерства та гінекології ДДМА, голова Дніпропетровського обласного відділення асоціації акушерів-гінекологів України, Президент клубу акушерів гінекологів Дніпропетровської області, Голова Дніпропетровської обласної асоціації перинатології, Голова Дніпропетровської обласної асоціації лікарів-професіоналів України.

Мератин Комбі - протимікробний і антисептичний засіб, який ідеально підходить для лікування24 10 17 1 zdorov shen гінекологічних захворювань і з профілактичною метою перед хірургічним лікуванням гінекологічних захворювань, а також для відновлення мікрофлори урогенітального тракту жінок.

Мератин Комбі показаний для санації піхви перед пологами при вагінітах, вульвовагінітах, цервіцитах (бактеріальних, трихомонадних, грибкових, змішаного генезу).

Можливе використання препарату в другому і третьому триместрі (в першому триместрі протипоказаний), можливе використання в період лактації.

Мікрофлора піхви дуже тісно пов'язана з мікрофлорою кишечника. Часто вагінальний дисбіоз є наслідком порушення дисбактеріозу кишечника. У цьому випадку одного лише місцевого лікування недостатньо. Необхідно відновити баланс мікрофлори кишечника. У цьому може допомогти пробіотичний препарат Лактовіт Форте.

На відміну від більшості інших пробіотиків, Лактовіт Форте сприяє відновленню рідної мікрофлори кишечника, а не намагається замістити її невластивими їй штамами. Він усуває прояви дисбактеріозу кишечника і, відповідно піхви, покращує місцевий імунітет і знижує ризик рецидивів гінекологічних захворювань. До складу Лактовіт Форте входять спори лактобактерій баціллюс коагуланс (B. coagulans), фолієва кислота (вітамін В9) і ціанокобаламін (вітамін В12).

Лактовіт Форте зручний в застосуванні, оскільки випускається у формі капсул, які приймають по 1 капсулі 2 рази на добу.

Препарат можна застосовувати вагітним жінкам і дітям з перших місяців життя.