pdf1У газеті «Новини медицини і фармації» №7 (657), 2018 - 02.07.2018 р. була опублікована стаття під назвою «Ворміл - бренд №1 в Україні. Препарати Ворміл® і Ворміл Фіто® в терапії та профілактиці гельмінтозів». Тетяна Чистик.

Згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, щорічно близько 1,2 мільярда людей заражаються гельмінтамі. Гельмінтози посідають третє місце в структурі інфекційних захворювань людини і четверте - за економічним збитком серед усіх захворювань і травм. На підставі результатів епідеміологічних досліджень можна стверджувати, що практично кожна людина протягом життя переносить паразитарне захворювання, причому частіше страждають діти.

Гельмінтози нерідко стають причиною алергічних захворювань, викликають патологію органів травлення і органів дихання, надаючи сенсибілізуючий і имунодепресивний вплив, забезпечують сприятливий фон для виникнення соматичної і інфекційної патології, загострення хронічних захворювань, розвитку астеновегетативного синдрому, депресивних станів.

На сьогоднішній день важливим аспектом для успішної боротьби з гельмінтами, згідно з рекомендаціями експертів, є проведення послідовної дегельмінтизації, що включає три етапи:
• 1-й етап - надійна ерадикація гельмінтів за допомогою протипаразитарних препаратів широкого спектра дії (Ворміл®);
• 2-й етап - ліквідація наслідків їх життєдіяльності з відновленням функції шлунково-кишкового тракту та інших систем організму (Ворміл Фіто®);
3-й етап - створення умов для відновлення власної мікрофлори кишечника.

Ворміл® (альбендазол) - високоефективна і безпечна ерадикація гельмінтів.

В даний час для ефективної реалізації 1-го етапу дегельмінтизації препаратом №1 в Україні є Ворміл®  (Mili Healthcare Ltd). За даними інформаційно-аналітичної бази Система дослідження фармацевтичного ринку «PharmXplorer» (січень - квітень 2018), 34,21% - частка ринку Ворміл в Україні серед протигельмінтних препаратів. Ворміл® рекомендується фахівцями охорони здоров'я як протигельмінтний препарат, що забезпечує надійну ерадикацію паразитів і профілактику гельмінтозів у дітей і дорослих.