13.04.2019 р. в ТРЦ Dream Town успішно пройшла акція «День жіночого здоров'я».

Адреса проведення акції (м. Київ, пр-т Оболонський, 1Б, ТРЦ Dream Town, 1 частина, 3 поверх, Атріум "Греція»).

13 04 19 3shenskoe sdoВ цей день кожен бажаючий з 13:00 до 18:00 міг безкоштовно і без направлення отримати консультації лікарів: терапевта, ендокринолога, дерматолога, трихолога, а також перевірити зір.

Компанія Mili Healthcare прийняла стендову участь в акції пропонуючи відвідувачам ознайомитися з брендовим продуктом компанії Лактовіт Форте виробництва Мепро Фармасьютікалс Пріват Лімітед/Mepro Pharmaceuticals Private Limited.

Лактовіт Форте - пробіотичний препарат з доведеною клінічною ефективністю.

Лактовіт Форте створює сприятливі умови для розвитку рідної мікрофлори кишечника і пригнічує ріст шкідливих кишкових бактерій, сприяє виробленню речовин проти патогенних вірусів і бактерій.

Лактовіт форте - це пробіотик, що містить в своєму складі лактобактерії Lactobacillus sporogenes і Bacillus coagulans, а також вітаміни В9 і В12, необхідні для регенерації слизової кишечника, поліпшення його функції, кровотворення і захисту від інфекцій.

Лактовіт Форте відновлює мікробіоту організму.13 04 19 2shenskoe sdo
ЗДОРОВА МІКРОБІОТА - ЗДОРОВИЙ ОРГАНІЗМ.

• Мікробіота кишечника - виконує функцію травлення, підтримує імунне та метаболічну рівновагу всього організму.
• Мікробіота дихальних шляхів - захищає від дії вірусів, бактерій, шкідливого впливу куріння, алергенів, інших негативних чинників; довкілля.
• Мікробіота шкіри - захищає шкіру від інфекцій, алергічних захворювань, серед яких атопічний дерматит, екзема, кропив'янка, акне та інші.
• Мікробіота вагітних і годуючих мам - захищає від розвитку інфекційних гінекологічних захворювань. Особливо важливою є баланс мікробіоти в період вагітності і перед пологами.
• Мікробіота сечостатевої системи - захищає організм від таких захворювань, як уретрит, цистит, простатит.

В рамках проведення заходу представники компанії Mili Healthcare розповідали відвідувачам торгово-розважального центру столиці Dream Town про препарат Лактовіт Форте надаючи промоматеріали - листівки та буклети. Учасники акції активно задавали питання, що їх цікавлять, радилися з фахівцями в галузі охорони здоров'я та ділилися досвідом.

Пробіотичний препарат Лактовіт Форте - краса і хороше самопочуття кожен день!