У лютому 2016 р. пройшов науково-практичний семінар для лікарів-терапевтів під назвою "Медичні стандарти лікування внутрішніх хвороб в клінічній практиці сімейного лікаря". 16 лютого семінар відбувся в Харкові, а 17 лютого в м. Полтаві.

На семінарі, розповіла про ефективність препарату Мілістан мультисимптомний доцент кафедри фтизіатрії і пульмонології національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика Юдіна Людмила Володимирівна. Додатково, була надана інформація про препарат Мілістан від кашлю, який має високу ефективність за рахунок поєднання діючих речовин карбоцистеїна і амброксола. Продемонстровано синергізм двох компонентів при продуктивному кашлі. 

С інформацією про препарат Лактовіт Форте виступив професор, д.м.н., проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної роботи і освіти Вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія», Скрипник Ігор Миколайович. Тема доповіді «Роль вісцеральної гіперчутливості у пацієнтів з синдромом подразненого кишечника: причини, механізми, медикаментозна корекція».

У своїй презентації професор розкрив основні механізми розвитку захворювання, сучасні методи діагностики та медикаментозної корекції, запропонував алгоритми лікування. В рамках опису ключових підходів до терапії зробив особливий ухил на застосування пробіотиків, де основне місце займає препарат Лактовіт Форте. Детально пояснив особливості дії B. coagulans і вітамінів В9, В12.