26 лютого 2016 р. в містах Києві, Дніпропетровську, Кривому Розі відбувся науково-практичний семінар в форматі телемосту для педіатрів "Проблемні питання педіатрії в практичній медицині".

З доповіддю про проблеми антибіотикорезистентності і про препарат Сульбактомакс, як одному з варіантів її вирішення, виступив професор Абатуров Олександр Євгенович, завідувач кафедри педіатрії №1 та медичної генетики ДДМА.

У доповіді були представлені невтішні дані статистики щодо зростання антибіотикорезистентності в Україні і в усьому світі, вказані основні класи антибактеріальних препаратів, до яких резистентність вже вкрай висока у збудників респіраторних бактеріальних інфекцій у дітей.

Професор висвітлив ключові переваги та особливості застосування Сульбактомаксу в педіатричній практиці.

Доповідь висвітлила вкрай актуальні проблемні питання, викликала жваву дискусію в залах всіх міст учасників телемосту.

З доповіддю по препарату Респіброн виступила лікар-педіатр вищої категорії, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри дитячих і підліткових захворювань НМАПО ім. П.Л. Шупика Бекетова Галина Володимирівна.

Було піднято питання рекурентних інфекцій у дітей, акцентовано увагу на їх профілактику за допомогою препарату Респіброн.

З доповіддю по препарату Лактовіт форте на тему «Порушення мікроекології кишечника - можливості контролю і відновлення» виступила доктор мед. наук, зав. кафедрою сімейної медицини ДДМА Височіна Ірина Леонідівна.