rezeptu aptec pro 03 1 2016Напередодні 8-го березня працівники аптек ознайомилися з перевагами боротьби з алкогольними наслідками свят за допомогою Орнітокса саше.

Стаття зі скриптами для первостольників (прикладами рекомендацій продукту клієнтам аптеки) вийшла в березневому номері журналу "Рецепти аптечних продаж".

На одній з перших сторінок журналу №3(48)-2016 ми розмістили листівку з привітанням з 8-м березня від компанії Mili Healthcare і Орнітокса.

rezeptu aptec pro 1 2016Також в грудневому номері журналу №12(46)-2015 згадувався препарат Орнітокс саше, як rezeptu aptec pro 12 2015новорічний подарунок під ялинку, який допомагає позбутися від похмільного синдрому.

У січнево-лютневому номері журналу «Рецепти аптечних продаж» №1-2(47)-2016 можна ознайомитися з інформацією про «Тріо проти ГРВІ та грипу», яке представлено препаратами Мілі Носік, Мілістан від кашлю і Мілістан мультисимптомний - ці три комплексних препарата допоможуть хворим швидко нормалізувати самопочуття. І провізору просто необхідно мати під рукою асортимент препаратів, здатний їм в цьому допомогти швидко, а головне - ефективно.