14-15 вересня 2016 р. в м Дніпрі, у Палаці студентів ДНУ (м Дніпро, пл. Шевченка, 1) відбувся регіональний Конгрес «Людина і Ліки-Україна». В рамках програми Конгресу пройшла Школа практикуючого лікаря «Лікар 21 століття»: міждисциплінарний підхід».

У виставці Конгресу взяли участь виробники лікарських засобів і устаткування, представництвdnepr 14 15 sent 2016 фармацевтичних компаній в Україні, лабораторій, а також медичних видань.

Свою доповідь під назвою «Алгоритм лікування гельмінтозів і їх наслідків. Що нового?» прочитала Бодня Катерина Ігорівна-доктор мед. наук, професор, зав. кафедрою медичної паразитології і тропічних хвороб ХМАПО, головний паразитолог МОЗ України, заслужений діяч науки і техніки. І детально пояснила алгоритм застосування препарату Ворміл і Ворміл Фіто.

С доповіддю під назвою «Стан шлунково-кишкового тракту у дітей з гельмінтозами і його корекція» виступив Шадрін Олег Геннадійович-доктор мед. наук, професор, керівник відділення проблем харчування та соматичних захворювань дітей раннього віку ДУ «ІПАГ НАМН України», головний позаштатний дитячий гастроентеролог МОЗ України.

Олег Геннадійович акцентував увагу на антигельмінтній терапії і симптоматичнії терапії, тому що гельмінтози це не тільки наявність збудників в організмі дитини але і наявність наслідків, які вони викликають, а також ознайомив присутніх з препаратом Ворміл і Ворміл Фіто, які найбільш ефективні при лікуванні гельмінтозів у пацієнтів різних вікових груп.

Височіна Ірина Леонідівна-докт. мед. наук, професор, зав. кафедрою сімейної медицини Дніпропетровської медичної академії МОЗ України, прочитала доповідь під назвою «Порушення мікроекології кишечника-можливості контролю і відновлення» і зробила висновок, що Лактовіт Форте є препаратом вибору для лікування і профілактики дисбіозу кишечника, тому що діє на всі ланки патогенезу, на відміну від інших прибутків:

• відновлює слизову оболонку кишечника;

• сприяє розвитку корисної мікрофлори кишечника.

Потапов Валентин Олександрович, професор, д.м.н., академік Академії наук вищ. школи України завідувач кафедри акушерства і гінекології ДДМА голова Дніпропетровського обласного відділення асоціації акушерів-гінекологів України Президент клубу акушерів-гінекологів Дніпропетровської області Голова Дніпропетровської обласної асоціації перинатології Голова Дніпропетровської обласної асоціації лікарів-професіоналів України, прочитав доповідь під назвою «Підходи до лікування рецидивуючих вагінітів і (ЗЗОМТ) запальних захворювань органів малого таза», в якому розповів про популярність у лікарів препаратів Мератин Комбі, Тифлокс, Мератин табл., в зв'язку з чим ці препарати включають в схеми лікування пацієнтів з запальними захворюваннями органів сечостатевої системи, тому що вони мають високу ефективність і результативністю лікування.