30 березня 2017 року містах Києві, Львові та Луцьку пройшов науково-освітній семінар в форматі телемосту на тему: «Здоров'я дитини в сучасному світі».

На заході були присутні 117 педіатрів та сімейних лікарів.

В ході семінару прозвучали доповіді різних авторитетних спікерів, які містять актуальну для присутніх інформацію про препарати компанії Mili Healthcare (UK).

А також присутні мали змогу отримати тематичні промо-матеріали на виставковому стенді компанії і задати питання медичним представникам компанії Mili Healthcare (UK).

З доповіддю на тему «Інноваційні підходи до лікування гострих респіраторних інфекцій та їх ускладнень у дітей і підлітків» - препарат Респіброн, виступила Інна Володимирівна Гогунська - учений в області отоларингології, алергології, доктор медичних наук, заслужений лікар України, заступник керівника Центру алергічних захворювань верхніх дихальних шляхів і вуха ДУ «Інститут отоларингології ім. проф. О. С. Коломійченка НАМН України».

Доповідь під назвою «Можливості корекції дефіциту заліза і порушення мікробіоценозу кишечника у дітей» на прикладі препарату Лактовіт Форте, прочитала Квашніна Людмила Вікторівна - доктор медичних наук, професор, керівник відділення проблем здорової дитини та преморбідних станів ДУ "ІПАГ НАМН України», професор кафедри дитячих і підліткових хвороб НМАПО ім. П.Л.Шупика МОЗ України, головний педіатр м.Києва.

Зі своєю доповіддю на тему «Лікування рекурентних інфекцій у дітей та дорослих» і застосування препарату Мілістан, виступила Бекетова Галина Володимирівна - доктор мед. наук, професор, зав. кафедрою дитячих і підліткових захворювань НМАПО ім. П.Л. Шупика, головний позаштатний педіатр МОЗ України.

Свого доповіді, Галина Володимирівна підкреслила, що основні завдання лікаря первинної ланки щодо профілактики хронічних респіраторних захворювань полягають в лікуванні рецидивуючих захворювань органів дихання.