pdf1У червні 2017 р. в журналі «Здоров'я жінки» №6 (122)/2017 була опублікована стаття під назвою «Підходи до лікування інфекцій нижніх сечовивідних шляхів у жінок репродуктивного віку», під редакцією Ромащенко Оксани Василівни, доктора медичних наук, професора, акушер-гінеколога, головного наукового співробітника відділу, віце-президента Української асоціації сексопатологів і андрологів, члена Європейської асоціації урологів, Європейській асоціації акушерів-гінекологів, Європейського товариства сексуальної медицини і колег В.Н. Григоренко, В.В. Білоголовської, Л.А. Лебідь, С.С. Волков

ДУ «Інститут урології НАМН України», м. Київ.

Інфекції сечовивідних шляхів одне з перших місць як за частотою поширення, так і по виникненню рецидивів захворювання в амбулаторній та стаціонарній практиці лікаря. Вони обумовлені запальним процесом, переважно бактеріального генезу, часто поєднуючись з запальними захворюваннями органів малого таза.

У статті опубліковані дані дослідження, вперше проведеного в вітчизняній практиці, де був показаний частий взаємозв'язок між циститами у жінок репродуктивного віку і запальними гінекологічними захворюваннями, роль урогенітальної інфекції у виникненні циститів.

У статті представлені дані ефективності Тифлокс в лікуванні запальних захворювань урогенітального тракту (у 95% пацієнтів показана клінічна і до 90% лабораторна ефективність терапії).

Обґрунтовано обов'язкове застосування Лактовіт форте в комплексній терапії для відновлення біоценозу урогенітального тракту, що сприяє профілактиці рецидивів захворювання.