26-27 квітня 2018 р. в місті Києві в конференц залі готелю Ramada Encore Kiev пройшла Науково-практична Конференція з міжнародною участю «Міжнародний форум з сучасних питань акушерства та гінекології».
Організатором Форуму була Всеукраїнська Асоціація перинатологів України за підтримки Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика. Форум внесений до Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій на 2018 рік МОЗ України. Всі учасники Форуму отримали сертифікати від Каролінського інституту (Швеція) та Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.
В Конференції прийняли участь лікарі акушери-гінекологи, ендокринологи, лікарі-гінекологи-онкологи. З докладами виступили всесвітньо відомі спікери – провідні міжнародні спеціалісти з України, Швеції, Мальти та Ізраїлю.
Манжура Олена Петрівна - канд. мед. наук, завідуюча відділенням онкогінекології Київського міського клінічного онкологічного центру, головний консультант з онкогінекології Департаменту охорони здоров'я ДОЗ м. Києва, асистент кафедри онкології Національного медичного університету імені О. О.Богомольця виступила з доповіддю під назвою «Розумний підхід до менеджменту пацієнток з патологією шийки матки: інтеграція в практику». Олена Петрівна зазначила, що рівень онкологічних захворювань в світі досяг досить високих показників. Злоякісні новоутворення - одна з найважливіших медико-біологічних та соціально-економічних проблем не тільки в Україні, а й за кордоном.
Одним із сучасних високотехнологічних методів лікування різних видів злоякісних новоутворень є хіміотерапія.
У той же час препарати, що застосовуються при онкозахворюваннях вбивають не тільки патологічні, але і здорові клітини в організмі, тим самим завдаючи вагомої шкоди імунній системі внутрішніх органів: серця, нирок і печінки. Накопичуються шлаки, провокуючи посилення інтоксикації.
У більшості випадків, хіміотерапія має побічні ефекти, такі як: нудота, блювота, діарея, загальна слабкість. Протягом всього курсу лікування, а також після нього необхідно регулярно контролювати біохімічні показники, які відображають роботу печінки і інших органів. Будь-який лікарський препарат, введений в організм, виводиться за допомогою печінки і впливає на печінкову функцію. Таким чином, печінкова тканина бере участь переробці, виведенні та отриманні речовин з організму.
Тому після курсу хіміотерапії з метою реабілітації хворим призначають препарати для відновлення організму.
Пробіотичний препарат Лактовіт-Форте застосовують для попередження розвитку вищеописаних станів, відновлення імунітету і мікрофлори, а також для відновлення клітин печінки при порушення функцій гепатоцитів і зміні параметрів крові.
Лактовіт Форте містить 120 млн спор Lactic Acid Bacillus (В.coagulans), які захищені від руйнівної дії кислого середовища шлунка. Вони створюють сприятливі умови для розвитку рідної мікрофлори кишечника за рахунок пригнічення росту патогенних бактерій, продукування антибактеріальних речовин (бактеріоцинів) і молочної кислоти. Крім того, Лактовіт Форте містить вітаміни В9 і В12, які сприяють регенерації слизової кишечника, поліпшенню функції кишечника, кровотворенню і захисту від інфекцій.
Реабілітація онкологічних хворих це багатоетапний процес, який повинен носити безперервний характер, для повернення онкологічного хворого до активного способу життя.