19 лютого 2020 р. в місті Луцьку та 20 лютого 2020 р. в місті Львові під егідою Міністерства охорони здоров'я України, Громадської Асоціації «Всеукраїнська асоціація безперервної професійної освіти лікарів і фармацевтів», а також за підтримки Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика пройшов тематичний семінар з міжнародною участю під назвою «Здоров'я нації в 21 столітті: роль сімейного лікаря».

На конференції виступили видатні національні спікери, а також іноземні фахівці. За допомогою отриманих знань і навичок учасники конференції змогли поліпшити якість надання медичної допомоги пацієнту.

Після закінчення заходу учасники семінару отримали сертифікати Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика - 10-20 балів.

Фармацевтична компанія «Милі Хелcкере Лтд.» взяла участь у семінарі у вигляді наукової доповіді.

КОЧУЕВА МАРИНА МИКОЛАЇВНА - завідувач кафедри фтизіатрії, пульмонології та сімейної медицини Харківської медичної академії післядипломної освіти, доктор медичних наук, професор виступила з доповіддю під назвою «АЛЕРГОДЕРМАТОЗ В ПРАКТИЦІ СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ: ЯК ДОПОМОГТИ ПАЦІЄНТУ?».

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я та результатами досліджень клініцистів, алергічні захворювання займають одне з провідних місць в структурі загальної захворюваності при стійкій тенденції до щорічного зростання.19 02 20 laktovit kochyeva

Нерідко провідною ланкою патогенезу алергодерматозів є дисбактеріоз кишечника, при цьому вираженість дисбіотичних порушень корелює з поширеністю і тяжкістю шкірного процесу.

Ефективність лікування алергодерматозів залежить від безлічі факторів: конкретних штамів пробіотиків, своєчасності початку терапії, тривалості впливу та дозування.

Клінічні та експериментальні дослідження широко документують, що крім пробіотичної здатності позитивного впливу на функції кишечника, пробіотики можуть надавати свій вплив на стан шкіри завдяки своїм своєрідним властивостями. Наукові дослідження підтверджують, що деякі пробіотики можуть сприяти модуляції шкірної мікрофлори, ліпідного бар'єру і імунних властивостей шкіри.

Існує серйозна доказова база наукових даних, яка свідчить про те, що розвитку атопічних захворювань сприяє зниження кількості лактобацил і біфідобактерій, які в нормі присутні в кишковій флорі.

Сьогодні одним з найбільш перспективних пробіотичних мікроорганізмів є спороутворююча лактобактерія BACILLUS COAGULANS.

B. COAGULANS відноситься до полурезістентних бактерій - виконавши в організмі людини функцію пробіотика, вона проходить фазу споруляції і повільно покидає організм, виділяючись з фекаліями у вигляді спор. Таким чином, вона не порушує індивідуальний склад мікрофлори кишечника.

В Україні офіційно зареєстрований і присутній на фармацевтичному ринку лікарський препарат, створений на основі спор B. Coagulans, - ЛАКТОВІТ ФОРТЕ®.

До складу препарату входять 120 млн. спор Lactic Acid Bacillus (Bacillus coagulans), а також 1,5 мг фолієвої кислоти і 15 мкг вітаміну В12. Завдяки тому, що лактобактерії знаходяться в формі спор, вони не руйнуються під дією антибіотиків і високої кислотності шлунка, як інші лактобактерії, і успішно доходять до дванадцятипалої кишки, де трансформуються в живі вегетативні форми, здатні заповнити дефіцит нормальної мікрофлори.

Вітаміни - В9 (фолієва кислота) і В12 (ціанокобаламін), які входять до складу ЛАКТОВІТУ ФОРТЕ беруть активну участь в процесах регуляції кровотворення, стимулюючи синтез гемоглобіну і розподіл імунних клітин, позитивно впливають на функціонування нервової системи, печінки і поновлення епітеліальних клітин слизової оболонки кишечника , сприяють нормалізації обміну жирів, а також метаболізму холестерину і ліпопротеїдів низької щільності, які можуть привести до розвитку і/або прогресування атеросклерозу.

Унікальні властивості ЛАКТОВІТУ ФОРТЕ дозволяють не тільки «заселяти» кишечник мікроорганізмами, але і забезпечити умови для зростання власної корисної мікрофлори. ЛАКТОВІТ ФОРТЕ на відміну від інших пробіотиків відновлює слизову кишечника, що зменшує всмоктування алергенів і сприяє ефективному позбавленню від проявів кишкового дисбактеріозу та алергічних захворювань.