У 2020 році компанія МІЛІ ХЕЛСКЕРЕ ЛІМІТЕД (Велика Британія) / MILI HEALTHCARE LIMITED (Great Britain) прийняла участь у вигляді докладів у ряді он-лайн заходів, організованих Всеукраїнською Фаховою Школою Респіраторної Медицини. Ці заходи являють собою професійний освітній проект, який відвідали - пульмонологи, ЛОР, алергологи, сімейні лікарі, терапевти, педіатри.

Проект мав навчальну та інформативну мету – учасники заходів мали змогу дізнатися, як змінюються сучасні настанови щодо ведення пацієнтів із захворюваннями дихальної системи, опанувати інновації в лікуванні та профілактиці запальних захворювань верхніх дихальних шляхів, а після закінчення заходу отримати сертифікат вартістю в 10 балів для атестації у відповідності з наказом №446 МОЗ України від 22.02.2019 року.

Дєєва Юлія Валеріївна - лікар-отоларинголог вищої категорії, доктор медичних наук, професор, доцент кафедриrespibron deeva отоларингології Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, ЛОР-спеціаліст міжнародного рівня, провідний спеціаліст по слуховим і вестибулярним порушенням у пацієнтів з ендокринними розладами, в тому числі на цукровий діабет,

виступила з докладом на тему «Досконалої системи захисту органів дихання від бактеріальних ускладнень при вірусних інфекціях» за допомогою препарату РЕСПІБРОН (RESPIBRON), який призначається не тільки для профілактики рецидивуючих інфекцій верхніх дихальних шляхів (риніт, фарингіт, тонзиліт, синусит, ларингіт), а й при хронічних інфекційних захворюваннях нижніх дихальних шляхів, у тому числі й обструктивних (трахеїт, бронхіт, хронічне обструктивне захворювання легень).

РЕСПІБРОН (RESPIBRON) - це імуномодулятор на основі бактеріального лізату, який підвищує опір організму до інфекцій. Це призводить до зниження частоти розвитку та важкості протікання респіраторних інфекцій, запобігає необхідності застосування антибіотиків.

Полівалентні Механічні Бактеріальні Лізати ефективні проти бактеріальних ускладнень та мають такі переваги:
• Швидкий початок дії – Сублінгвальний прийом призводить до прямого контакту антигенів з імунними клітинами слизової верхніх дихальних шляхів. Активує неспецифічний імунітет вже за 2-4 тижні від початку прийому;
• Тривалий захист – Активує специфічний імунітет та захищає слизові від проникнення вірусів і бактерій;
• Високий імуногенний потенціал – Полівалентний бактеріальний лізат, отриманий за допомогою механічного лізису, що дозволяє зберегти цілісність антигенів 13 штамів потенціальних збудників;
• Клінічно доведена ефективність – Достовірно знижує тривалість захворювання у пацієнтів з інфекціями верхніх дихальних шляхів і захищає від розвитку бактеріальних ускладнень.

Також під час Конференції обговорювалися актуальні питання - «Негоспітальна пневмонія і COVID-19», «Кашель у дітей під час епідемії covid-19».

Велику увагу було приділено питанням - «Сучасні симбіотичні препарати для лікування та профілактики ГРВІ», «Антибіотикотерапія негоспітальних інфекцій нижніх дихальних шляхів: погляд клініциста».

Також були розглянуті питання - «Мікробіом верхніх дихальних шляхів. Новий погляд в лікуванні та профілактиці захворювань дихальної системи», «Фармакотерапія пацієнтів із ХОЗЛ: роль муколітиків».